Najdite si prácu

Dispečer medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy

Bratislava/ Belgicko 1300€ brutto, po adaptácií prehodnotenie TPP

Hľadáme komunikatívneho, skúseného dispečera MKD s anglickým alebo nemeckým jazykom na komunikatívnej úrovni.

Po zaškolení sa pracuje na turnusy: 2 týždne v Belgicku (ubytovanie je zabezpečené), 1 týždeň doma na platenom voľne, 3 týždne v Bratislave (možnosť práce z domu).

Pracuje sa na 2 zmeny: ranná 8:00-15:30, poobedná 11:00-20:30.

Náplň práce

Náplň práce:

  • komunikácia so zákazníkmi

  • komunikácia s vodičmi

  • organizácia práce vodičov MKD

  • kontrola výkonov vodičov

  • plánovanie prepráv

  • zodpovednosť za včasné nakládky/vykládky

  • základné administratívne úkony spojené s chodom oddelenia dispečingu

  • ochota robiť na zmeny ranné/poobedné

  • emergency dispečing - 24/7 (striedanie s kolegami)

Požiadavky na zamestnanca

  • min. 1 rok skúseností na pozícií dispečer MKD

  • znalosť EU trhu a najmä vysoké geografické znalosti európy

  • anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

  • flexibilta a lojálnosť

  • zvládanie práce pod stresom

  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

  • tímový hráč

Našim klientom je logistická firma, ktorá sa zameriava transportom tekutých potravinárskych výrobkov z a do EU.

  • 100 % preplácanie stravných lístkov hodnote 4,50 €

  • firemný telefón aj na súkromné účely

  • homeoffice

  • diéty nad rámec zákona, v prípade zahraničných služobných ciest

  • veľmi príjemný a mladý koletkív