Najdite si prácu

Dispečer medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy v Belgicku

Belgicko 1750 € brutto + diéty = cca 2800 € netto TPP

Hľadáme komunikatívneho, skúseného dispečera MKD s anglickým alebo nemeckým jazykom na komunikatívnej úrovni!

Náplň práce

Hľadáme komunikatívneho, skúseného dispečera MKD s anglickým alebo nemeckým jazykom na komunikatívnej úrovni.
Kandidát by žil aj pracoval v Belgicku, je tam team Slovenských dispečerov, ktorí by zabezpečili zaučenie.

Náplň práce:
- komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia s vodičmi
- organizácia práce vodičov MKD
- kontrola výkonov vodičov
- plánovanie prepráv
- zodpovednosť za včasné nakládky/vykládky
- základné administratívne úkony spojené s chodom oddelenia dispečingu
- emergency dispečing - 24/7 (striedanie s kolegami)

Požiadavky na zamestnanca

- minimálne 1 rok skúseností na pozícií MKD dispečer
- znalosť EU trhu a najmä vysoké geografické znalosti Európy
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- flexibilita a lojálnosť
- zvládanie práce pod stresom
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- tímový hráč

Našim klientom je logistická firma, ktorá sa zaoberá transportom tekutých potravinárskych výrobkov.

- 100 % preplácanie stravných lístkov hodnote 4,50 €
- firemný telefón aj na súkromné účely
- homeoffice
- diéty nad rámec zákona
- veľmi príjemný a mladý koletkív