Deputy Manager v logistike | PROPLUSCO s.r.o

Deputy Manager v logistike Nitra od 1800€/ mesiac Brutto TPP

Pre nášho klienta poskytujúceho logistické služby na nadnárodnej úrovni hľadáme dynamického človeka na pozíciu Deputy Managera pre rozrastajúcu sa pobočku v Nitre.

Náplň práce

- Podpora manažéra pobočky vo všetkých jeho prevádzkových a administratívnych činnostiach
- Zabezpečenie každodenných prevádzkových a administratívnych úloh dodržaných v požadovanom čase
- Spolupráca a podpora úprav štandardných postupov v prípade požiadaviek klienta
- Poskytovanie školení tímu na všetkých úrovniach
- Podpora colného oddelenia pobočky
- Vedenie podriadených zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti logistiky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (minimálna úroveň B2)
- Organizačné schopnosti na vysokej úrovni
- Efektívna znalosti programov balíka MS Office
- Skúsenosti s vedením tímu 10 a viac ľudí
- Pozitívny prístup k novým výzvam
- Preukaz na VZV výhodou
- Dynamický prístup a precíznosť

Zaslanie životopisu spolu s motivačným listom v anglickom aj slovenskom jazyku.

Spoločnosť patrí medzi popredné európske nadnárodné logistická centrá.

- Práca pre nadnárodnú spoločnosť v mladom a dynamickom tíme
- Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom
- Možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- Firemné akcie