Najdite si prácu

Customer Service Representative

Banská Bystrica 1100 - 1400 € plný úväzok
TOP Top badge

Momentálne obsadzujeme zaujímavú pozíciu Customer Service Representative pre nášho mezdinárodného klienta, kde využijete svoju znalosť anglického jazyka.

Náplň práce

Ste proklientsky orientovaný a pre spokojnosť zákazníka urobíte všetko, čo je vo Vašich silách ? Chcete pracovať v menšom tíme, ale naopak v rôznych krajinách ? Radi by ste využili znalosť anglického jazyka pri komunikácií so zahraničnými klientami či kolegami ? Pre nášho medzinárodného klienta hľadáme kolegu na pobočku do Banskej Bystrice.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- komunikácia so zákazníkmi (interní, i externí zákazníci) ohľadom produktov, dodávok, faktúr a proaktívne informovanie zákazníkov o napr. nevybavených objednávkach, problémoch s dodávkami atď.
- spracovávanie objednávok, fakturácia
- riešenie procesu reklamácie
- práca s internými systémami
- správa prepravy a logistiky (rezervácia, ceny, načasovanie atď.)
- rezervácia a koordinácia zákazníckych školení, servis a kontrola zariadení.
- podpora v súvislosti so školením (catering, vydávanie certifikátov a aktualizácia databáz a pod.)
- komunikácia so zahraničnými i slovenskými kolegami

Požiadavky na zamestnanca

- proklientský prístup
- výborné komunikačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- anglický jazyk slovom aj písmom je podmienkou!
- pozitívna energia
- dobré organizačné zručnosti
- skúsenosti s programami Navision, Business Central alebo podobnými ERP systémami výhodou
- ďalší európsky jazyk výhodou
- tímový hráč

Náš klient je popredným špecialistom na bezpečnú prácu vo výškach, vyvíja riešenia, produkty a služby, ktoré zvyšujú výkon zákazníkov. Zabezpečujú, aby práca vo výškach prebiehala bezpečným a efektívnym spôsobom.

- medzinárodné prostredie
- práca v prudko rozvíjajúcej sa výrobnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie