Business Development Manager | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Business Development Manager Bratislava, Budapešť Od 2300€ brutto v závislosti od skúseností kandidáta TPP

Pre nášho významného klienta,  hľadáme skúseného kandidáta/ku, na pozíciu "Business Development Manager" pre Maďarský trh.

Náplň práce

Vaša pracovná agenda bude zložená predovšetkým z týchto základných pracovných činností:

- budete zodpovedať za dosahovanie cieľov v predajniach v rámci prideleného regiónu.
- plniť personálne úlohy (nábory nových zamestnancov, vzdelávanie vedúcich predajní a zamestnancov,
  personálna agenda nástupy, výstupy zamestnancov)
- budovať, manažovať a rozvíjať zverený región
- optimalizovať tímový manažment v regióne
- zodpovedať za dodržiavanie metodiky predaja produktov
- reportovať obchodné výsledky
- zabezpečiť ekonomickú výkonnosť regiónu
- podporovať rozširovanie značky v regióne
- zabezpečiť spokojnosť a lojalitu zákazníkov
- spolupracovať s ostatnými oddeleniami

Požiadavky zamestnanca

- minimálne 3 roky skúseností s úspešným riadením maloobchodnej siete s veľmi dobrými výsledkami predaja
- výborné organizačné schopnosti
- minimálne 3 roky prevádzkového riadenia veľkého tímu (viac ako 10 osôb)
-  výborná znalosť maďarského jazyka

Náš klient sa radí k popredným predajcom prípravkov starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky na svete.

- ročné odmeny až do výšky mesačného platu
- služobný mobil a notebook
- služobné vozidlo
- poukážky na dovolenky
- zľavy na ponúkaný sortiment

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať