Najdite si prácu

Brigáduj v sklade s potravinami

Ivanka pri Dunaji 5 €/h Brigáda
TOP Top badge

Do skladu s potravinami v Ivanke pri Dunaji hľadáme zodpovedných a fyzicky zdatných brigádnikov na dlhodobú brigádu.
Práca na 1 zmenu s týždenným vyplácaním a zabezpečenou dopravou z Bratislavy.

V prípade záujmu volajte: +421 911 691 411, alebo píšte email: adam.bob@proplusco.sk

Náplň práce

Plat: 5 €/h (brutto)

Náplň práce:
- vychystávanie tovaru v studenom sklade (4°C)
- manipulácia s potravinami
- práca s NZV
- príprava tovaru na ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- ďaľšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Pracovný čas: PO-PIA: 06:00 - 18:00 alebo 11:00 - 20:00
-možnosť pracovať aj cez soboty

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť a fyzická zdatnosť
- platný potravinársky preukaz

Našim klientom je slovenská sieť potravín, ktorá prevádzkuje viac ako 110 predajní rôznych formátov ─ od menších predajní až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou.

- týždenné vyplácanie
- stabilná a dlhodobá brigáda
- zabezpečená doprava z Bratislavy
- príjemný kolektív

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.