Brigáda pre študentov/ky sklade so značkovým oblečením s ubytovaním zadarmo v Bratislave

Slovensko 4,5 - 5,5 €/ hod. Brigáda

Hľadáme študentov/ky strednej alebo vysokej školy z celého Slovenska do skladu so značkovým oblečením, ubytovanie zabezpečené!

Náplň práce

Hľadáš si brigádu počas letných prázdnin? Poď pracovať k nám a my ti za to zabezpečíme ubytovanie ZDARMA!  Комфортна робота для українців , на складі з одягом !

Náplň práce:
- manipulácia s tovarom
- balenie oblečenia podľa zadanej objednávky
- štítkovanie tovaru
- vybavovanie reklamácií
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Набір з різних міст і сіл   (Братислава , Дунайска Стреда , Габчиково ) Словаччини на склад одягу інтернет магазину ABOUT YOU.

Місце знаходження : Koštolne kračany.
офіційне працевлаштування
робота заключається в пакуванні замовлень
8 годиновий робочий день
5-6  днів в тиждень
безкоштовний автобус до роботи і з роботи
заробітня плата на карту
4,8 брутто
бонуси
50€ за відвідування
100€ за виповнення норм
контактуйте за телефоном
+421 911 069 599 ,
+421 911 179 317

(VIBER)

Požiadavky na zamestnanca

Študent strednej alebo vysokej školy, ktorý má v lete veľa voľného času, chuť pracovať a chce zažiť letné dobrodružstvo v Bratislave.
- ukončená povinná 10-ročná školská dochádzka
- kvôli možnosti ubytovania je potrebný vek 18 a viac rokov

- ubytovanie ZDARMA
- týždenné vyplácanie
- doprava do práce zdarma (skladník/čka)