Brigáda na recepcii v realitnej spoločnosti s týždenným vyplácaním.

Bratislava 5 €/ hod. brigáda

Hľadáme milú a príjemne vystupujúcu osobu na recepciu do realitnej spoločnosti v Bratislave s týždenným vyplácaním.

Náplň práce

Plat (brutto):
5 €/ hod.

Pracovná doba:
 PO-PI
- 9:00-18:00 hod.

Náplň práce:

- ohlasovanie a uvádzanie návštev
- zabezpečenie občerstvenia a starostlivosti o návštevy predajného miesta,
- poskytovanie informácií návštevníkom predajného miesta
- preberanie a prepájanie telefonátov, prijímanie a odovzdávanie odkazov,
- plánovanie stretnutí predajcov s klientmi
- evidencia prichádzajúcich telefonátov, emailov, pošty a osobných návštev
prostredníctvom CRM systému
- vedenie databázy klientov a záujemcov o predaj / prenájom nehnuteľností,
spracovanie reportov nadriadenému podľa potreby
- administratívna agenda podľa potreby zamestnávateľa
- distribuovanie a spracovanie korešpondencie a elektronickej pošty, skenovanie dokumentov
- zodpovednosť za poriadok a čistotu na predajnom mieste, objednávanie kancelárskych potrieb
- podpora predajného a po-predajného tímu (sales a after sales)
- účasť na poradách predajného tímu

Požiadavky na zamestnanca

- príjemné a priateľské vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti
- time-management

- týždenné vyplácanie
- práca vhodná pre absolventa

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.