Balička tovaru - jednoduchá brigáda v Seredi s týždenným vyplácaním

Sereď od 4 €/hod brutto + povinné príplatky, živnosť 6 €/hod brigáda

Ponúkame jednoduchú prácu na brigádu alebo živnosť v Seredi - Balička kancelárskych potrieb. Práca je pre svoj charakter vhodnejšia skôr pre ženy.

Náplň práce

- balenie kancelárskych potrieb a rôzneho tovaru
- ukladanie tovaru do bedničiek podľa pokynov nadriadeného
- práca v trojzmennej prevázdke
- práca sa vykonáva v Seredi - neposkytujeme ubytovanie, doprava je vo vlastnej réžii na vlastné náklady

Pracovný čas:
8 hodinové zmeny - denná, poobedná a nočná

Mzdové podmienky:
brigáda/dohoda - denná – 4 €/hod, nočná – 4,60 €/hod, živnosť – 6 €/hod.

Možnosť práce na BRIGÁDU/DOHODU alebo ŽIVNOSŤV prípade brigády/dohody TÝŽDENNÉ VYPLÁCANIE

Požiadavky na zamestnanca

- prax vo výrobe a s balením tovaru VÝHODOU
- ochota pracovať na 3 zmeny (aj nočné)

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý sa zaoberá obalovými úpravami a skladovaním.