Najdite si prácu

Balič tovaru - jednoduchá brigáda pre každého!

Sereď 4,30€/hod. na dohodu | 6€/hod. živnosť brigáda

Ponúkame Vám jednoduchú prácu na brigádu alebo živnosť v Seredi - Balič tovaru pre úspešnú medzinárodnú firmu, ktorá prepravuje a skladuje známe módne značky.

Náplň práce

- príjem a výdaj tovaru na základe objednávok
- kontrola a balenie tovaru
- vychystávanie tovaru zo skladových zásob pomocou ručného skenera
- práca v dvojzmennej prevádzke od pondelka do piatka
- práca sa vykonáva v Seredi - neposkytujeme ubytovanie, doprava je vo vlastnej réžii na vlastné náklady!

Pracovný čas:
8 hodinové zmeny: ranná zmena od 5:45 do 14:00 hod., poobedná zmena od 14:00 do 22:15 hod.

V prípade záujmu alebo pre viac info nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 910 721 259 alebo na email michaela.kukuckova@proplusco.sk.

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť
- vysoká miera zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na logistiku a prepravu tovaru.

- mzdové ohodnotenie: 4,30 €/hod na dohodu, alebo 6 €/hod na živnosť
- zaškolenie do pracovných procesov
- príjemné pracovné prostredie
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- týždenné vyplácanie mzdy na bankový účet!