Balenie automobilových dielov v Nitre | PROPLUSCO s.r.o

Balenie automobilových dielov v Nitre Nitra od 900€/mes. brutto (základ 770 € + zákonné príplatky, odmeny + príspevok na dopravu) TPP

Krátky popis

Hľadáte jednoduchú prácu s možnosťou kariérneho rastu?
Radi by ste pracovali v modernom prostredí?

Staňte sa členom v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vývoj a výrobu kovových dielov v automobilovom priemysle.

Náplň práce

- odoberanie hliníkových a oceľových výrobkov a ukladanie do stojanov podľa predpísaného počtu
- jednoduchá manuálna práca vo výrobe so špecializáciou na automobilové komponenty
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

- práca je vhodnejšia len pre mužov z dôvodu veľkosti a váhy vyrobených kovových výliskov
- spoľahlivosť a samostatnosť
- prax nie je nutná, všetko potrebné Vás zaškolia
- ochota pracovať na 3 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), avšak do budúcna by mala spoločnosť prejsť na 4 zmennú prevádzku

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vývoj a výrobu kovových dielov v automobilovom priemysle. Spoločnosť je priamym subdodávateľom a partnerom pre britskú automobilku v Priemyselnom parku v Nitre.

- príspevok na dopravu do práce a z práce (0,06€/km)
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% zo základnej mzdy = 77€
- 13. plat
- stravný lístok 4,80€ - zamestnávateľ platí nad rámec zákona
- moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- dobrá dostupnosť do Priemyselného parku s MHD 4,16,17,23