Balenie a vizuálna kontrola so zabezpečenou dopravou v rámci Nitry | PROPLUSCO s.r.o

Balenie a vizuálna kontrola so zabezpečenou dopravou v rámci Nitry Nitra - Lužianky 800 €/mes. brutto (základ 540€ + variabilná odmena 80€ + zákonné príplatky a dochádzkový bonus) TPP

Krátky popis

Hľadáte prácu so zabezpečenou dopravou?
Máte cit pre detail a všimnete si každú chybičku?
Nástup je možný ihneď!

Ponúkame stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti so sídlom v Nitre časť Lužianky, ktorá sa špecializuje na vstrekovanie plastov pre rôzne odvetvia priemyslu.

Náplň práce

- práca vo výrobe, ktorá sa špecializuje na vstrekovanie plastov
- odoberanie plastových komponentov pri vstrekolisoch
- montáž plastových výrobkov
- vizuálna kontrola kvality výrobkov a balenie do škatúľ
- práca na 3 zmeny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovedný prístup k práci
- práca vyžaduje dobrý zrak, no okuliare nie sú prekážkou
- prax nie je nutná, všetko potrebné Vás zaškolia

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa špecializuje na vstrekovanie plastov pre rôzne oblasti priemyslu.

- zabezpečená doprava mikrobusom v rámci Nitry
- kvartálne 100€ dochádzkový bonus
- bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom!
- stravný lístok v hodnote 5,00 € (platíte 0,79€)