Back office/ Sales specialist | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Back office/ Sales specialist Bratislava 1000 - 1200 € (nástupný plat) + variabilná zložka TPP

Láka Vás svet obchodu, no zatiaľ ste nemali tú možnosť nadobudnúť potrebnú prax v tejto oblasti, ale vďaka svojej komunikatívnosti a reprezentatívnemu vystupovaniu sa považujete za kandidáta, ktorý sa má chuť učiť novým veciam a pracovať na sebe? Potom je táto ponuka pre Vás ideálnym riešením.

Náplň práce

Pre rýchlo rozvíjajúcu sa spoločnosť v Bratislave s najširším portfóliom svojich produktov v strednej Európe, hľadáme proklientsky orientovaného Sales špecialistu, ktorý bude zodpovedať za pridelených klientov už od prvého kontaktu. Ponuka je vhodná pre uchádzačov, ktorí nemajú chuť stráviť hodiny na cestách, keďže ponuka nevyžaduje prácu v teréne, či aktívne vyhľadávanie nových klientov. Vašou úlohou bude najmä:

- telefonická/ mailová komunikácia už s existujúcimi klientmi a následné dohodnutie osobného stretnutia
- starostlivosť o klientov, riešenie ich požiadaviek a navrhovanie nových riešení
- prezentácia produktov klientovi priamo v Showroom
- komunikácia i so zahraničnými dodávateľmi
- vypracovanie cenovej ponuky, vytváranie objednávok
- fakturácia

Požiadavky zamestnanca

Hľadáme uchádzačov, ktorí túžia pracovať v modernej spoločnosti, s rôznymi benefitmi a ktorí majú predovšetkým chuť a zanietenosť pre svoju prácu, klientsky orientovaný prístup a reprezentatívne vystupovanie. Keďže je potrebné komunikovať aj s klientmi, či dodávateľmi zo zahraničia, potrebná je tiež  znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni/ nie je však potrebná odborná terminológia. V prípade ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis spolu s vašou fotografiou.

Náš klient sa od roku 2001 zaoberá zabezpečovaním nábytku pre hotely, reštaurácie a gastro prevádzky. Do ich portfólia patria kaviarenské, reštauračné a hotelové zariadenia-stoly a stoličky, stolové nohy, stolové dosky, barové stoličky, exteriérové stoličky, exterérové stoly, jedálenské stoličky a stoly.

- práca v príjemnom modernom prostredí
- školenia a vzdelávacie aktivity hradené spoločnosťou
- motivačné platové ohodnotenie
- možnosť využívať cudzí jazyk v práci na dennej báze
- nejde o akvizičnú činnosť
- starostlivosť už o existujúcich klientov
- osobné voľno naviac

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať