Najdite si prácu

Asistentka predaja

Bratislava od 721 € TPP na skrátený úväzok

Láka Vás svet obchodu, no zatiaľ ste nemali tú možnosť nadobudnúť potrebnú prax v tejto oblasti? Radi komunikujete s ľuďmi, máte reprezentatívne vystupovanie a považujete sa za kandidátku, ktorá sa má chuť učiť novým veciam a pracovať na sebe? Potom je táto ponuka práve pre Vás.

Náplň práce

- aktívne a odborné poradenstvo zákazníkom s výberom vhodného sortimentu
- príjem, výdaj a kontrola tovar
- vystavovanie pokladničných dokladov a faktúr
- starostlivosť o zverený úsek predajne
- práca na skrátený úväzok 6H pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

- príjemné vystupovanie s úsmevom na tvári
- chuť učiť sa novým veciam
- kreatívny prístup k práci
- tímový duch
- proaktívny prístup

Spoločnosť patrí medzi popredné firmy s ponukou nielen pracovných rukavíc, obuvy, odevov, ale aj širokého sortimentu drogérie, kartáčnických výrobkov a i. na Slovensku a Českej republike.

• 4,-€ STRAVNÉ LÍSTKY
• BONUS za pravidelnú dochádzku
• EXTRA OHODNOTENIE k pracovnému výročiu
• PITNÝ REŽIM zabezpečený priamo na pracovisku
• nákupy ponúkaných produktov za výrazne ZVÝHODNENÉ CENY
• NEDELE a SVIATKY sa nepracuje
• sobotná zmena len niekedy, ale vždy skrátená
• pondelok až sobotu odpracuješ max. 30 hodín
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• super kolektív
• možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
• teambuildingové akcie
• súťaže medzi predajňami o hodnotné ceny