Asistent/ka predaja v menšom obchodíku s príjemnou rodinnou atmosférou | PROPLUSCO s.r.o

Asistent/ka predaja v menšom obchodíku s príjemnou rodinnou atmosférou Bratislava od 700€ brutto + 100€ výkonnostná odmena + 60€ dochádzkový bonus + 100€ príplatok za znalosť AJ/NJ + 50€ odmena za inventúru + príspevok na dopravu + príplatky aj nad rámec zákona + ďalšie odmeny a benefity TPP

Hľadáte si prácu v príjemnom a rodinnom prostredí s možnosťou kariérneho a platového rastu? Chcete pracovať na 8 hodinové zmeny bez nočných? Baví vás práca s ľuďmi a ste komunikatívny typ?

My hľadáme pani predavačku/pána predavača do menších potravín!

Práca je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov, ponúkame motivačné finančné ohodnotenie, miesto výkonu práce, čo najbližšie k vášmu domovu, individuálny a prívetivý prístup zo strany zamestnávateľa a samozrejme množstvo benefitov!

Pracovná doba sa mení v závislosti od obchodu. MOŽNOSŤ VOĽNÝCH VÍKENDOV!!

Náplň práce

- kontrola kvality, vzhľadu a záruky tovaru
- dokladanie tovaru
- práca s pokladňou
- výroba čerstvého pečiva /bagety/
- vypekanie pečiva
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
- vytváranie objednávok, príjem tovaru

Požiadavky na zamestnanca

- príjemné vystupovanie a orientácia na zákazníka
- komunikatívnosť
- potravinársky preukaz
- výpis z registra trestov

Naším klientom je maloobchodná sieť potravín so zameraním na predaj kvalitných a čerstvých výrobkov v obchodoch s príjemnou rodinnou atmosférou.

- príjemné a moderné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
- práca na 2 zmeny po 8 hodín, 5 dní v týždni - MOŽNOSŤ VOĽNÝCH VÍKENDOV
- po zaučení možnosť zvýšenia fixnej mzdy na 750€
dochádzkový bonus 60€ mesačne už pri nástupe zamestnanca
- výkonnostná odmena  100€ mesačne
- príspevok na dopravu v hodnote polovice mesačnej električenky
- každých 6 mesiacov odmena za inventúru až do 300€
- 100€ príplatok za znalosť AJ/NJ
- príspevok za prácu v nedeľu nad rámec zákona
- vernostné odmeny za odpracované roky
- individuálne navýšenie miezd
- možnosť kariérneho rastu
- stravné lístky v hodnote 3,80€
poukážky na nákup tovaru
- zamestnanecké balíčky + príspevky pri životných udalostiach a po skúšobnej dobe
- rekondičné voľno + množstvo ďalších prémií a benefitov