Najdite si prácu

Asistentka predaja do známeho obchodu so spodnou bielizňou.

Bratislava od 900 € brutto + variabilná zložka mzdy TPP/ skrátený úväzok
TOP Top badge

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu "Asistentky predaja" do prestížneho obchodu so spodnou bielizňou, plavkami a domácim oblečením pre dámy aj pánov.

Určite Vás poteší fakt, že okrem zamestnaneckých zliav budete súčasťou skvelého kolektívu!

Tešíme sa na Vaše reakcie a osobné stretnutia.

Náplň práce

  • Oslovovanie potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar

  • Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru.

  • Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.

  • Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru.

  • Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.

  • Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.

  • Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením.

  • Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.

  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

  • Zodpovedanie za hotovosť v pokladni.

Požiadavky na zamestnanca

- predchádzajúca skúsenosť v obchode s oblečením výhodou
- proklientsky orientovaný prístup
- pracovitosť, húževnatosť, výrečnosť, sebaistota, trpezlivosť
- základy práce s PC
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- vítaná je znalosť cudzieho jazyka najlepšie Aj na úrovni mierne pokročilý
- príjemné a milé vystupovanie
- nekonfliktnosť

V prípade záujmu zasielajte životopisy spolu s fotografiou na e-mailovú adresu natalia.paulenova@proplusco.sk

Náš klient je predajcom luxusnej spodnej bielizne, plaviek a domáceho oblečenia pre dámy aj pánov.

- práca na trvalý pracovný pomer /ročný kontrakt/, následne doba neurčitá
- krátky/ dlhý týždeň, pracovná doba od 10h - 21h
- stabilné zamestnanie pod vedením tých najskúsenejších
- práca v príjemnom prostredí aj kolektíve
- motivujúci zárobok pri úspešnom predaji
- dress code zabezpečený zamestnávateľom
- finančný príspevok na stravu
- možnosť obohatiť si šatník nákupom kvalitných produktov so zamestnaneckými
  zľavami