Asistent/ka obchodného oddelenia | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Asistent/ka obchodného oddelenia od 900€/mesiac TPP

Máte organizačný talent a radi komunikujete s ľuďmi? Chcete sa stať členom úspešného obchodného tímu a ovládate maďarský jazyk? Potom táto príležitosť čaká práve na Vás!

Náplň práce

Administratívna podpora obchodného oddelenia (tabuľky, reporty, a pod.)

Zabezpečovanie telefonickej, emailovej a osobnej komunikácie s klientami a obchodnými partnermi

Zabezpečovanie archivácie dokumentov

Vypracovánie podkladov pre faktúry

Požiadavky na zamestnanca

Zodpovednosť
Organizačné schopnosti
Dôslednosť a precíznosť
Samostatnosť
Ovládanie maďarského jazyka je podmienkou

Spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 25 rokov, zaoberajúca sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Príležitosť profesionálneho a kariérneho rastu

Možnosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Firemný team building

Vitamínové balíčky

Zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment