Najdite si prácu

Asistent/ka na oddelenie logistiky v Bytči

Bytča 6,50 €/ hod brutto dohoda

Hľadáme spoľahlivého brigádnika na pozíciu asistenta na oddelenie logistiky v Bytči na pár hodín denne.

Náplň práce

  • podpora tímu zákazníckeho servisu,

  • príprava reportov,

  • komunikácia so zákazníkom,

  • zabezpečovanie prepravy atď.

Požiadavky na zamestnanca

- znalosť anglického jazyka na úrovni B1,
- znalosť MS Office,
- skúsenosť na podobnej pozíciu výhodou,
- ochota učiť sa nové veci, flexibilita, komunikatívnosť.

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

- možná doprava do podniku v smere Makov - Bytča alebo Žilina - Bytča
- zaujímavé platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas - 4 hod denne (v čase 7:00 - 11:00, prípadne podľa dohody)
- jednozmenná prevádzka
- vhodné pre mamičky na rodičovskej dovolenke