Asistent/Asistentka predaja | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte email
Overte identitu

Najdite si prácu

Asistent/Asistentka predaja Košice 770€/brutto TPP

Náš klient z oblasti potravinárskeho priemyslu má záujem rožšíriť svoj tím o šikovné predavačky/predavačov, ktorí radi papkajú mäsko a mäsové výrobky, pretože toto je produkt, ktorý budete predávať v jednom z obchodných domov v Košiciach, keď dobre predáte, za odmenu si odnesiete okrem svojej finančnej odmeny aj tú nefinančnú v podobe mäsových výrobkov, čomu sa určite poteší Váš partner, manžel čím Vás bude motivovať chodiť do práce s radosťou a elánom, ktorý je nevyhnutný pri práci so zákazníkmi. "Náš zákazník, náš pán" platí aj pre nášho klienta a jeho zamestnancov. Ak už máte skúsenosti s predajom, len plus pre Vás, ak pridáte príjemný úsmev na tvári, základnú slušnosť, ústretovosť a ochotu poradiť ste viac než vítaní a presne Vás potrebujeme, chceme.

Náplň práce

- predaj údenín a lahôdok
- práca s pokladňou, s hotovosťou
- udržiavanie hygieny a čistoty na prevádzke
- 6 hodinový alebo 12 hodinový pracovný čas (podľa dohody)

Požiadavky zamestnanca

- neutíchajúca chuť pracovať, učiť sa
- úsmev na tvári, ktorý poteší a navnadí k nákupom každého nášho zákazníka
- chuť pracovať s mäsovými výrobkami, vegeterián to asi nebude :)
- zmysel pre poriadok na prevádzke
- loajálnosť
- trestná bezúhonnosť
- preukaz pre prácu s potravinami, ak nie ste vlastníkom nevadí, ľahko a rýchlo vybavíte u obvodového lekára, ostatné potrebné doklady zabezpečí zamestnávateľ na jeho náklady.

Spoločnosť so sídlom v Malom Šariši pri Prešove bola založená počiatkom 90′ rokov. Medzi hlavnú činnosť patrí výroba a predaj mäsových aj údených výrobkov, nákup, spracovanie, predaj mäsa a prevádzkovanie maloobchodných predajní.

- stabilná práca, pracovné zmeny podľa vzájomnej dohody
- možnosť odniesť si do rodinnej chladničky mäsové výrobky ako naturálnu odmenu okrem tej finančnej :)
- stravné lístky

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať