Najdite si prácu

Architekt/ Stavebný inžinier

Bratislava od 1200 eur brutto/ mesiac (cena práce) v závislosti od skúseností a zručnosti uchádzača Živnosť
TOP Top badge

Pre nášho významného klienta pôsobiaceho v oblasti architektúry hľadáme šikovného Architekta/ stavebného inžiniera.

Náplň práce

- návrhy exteriéru aj interiéru stav. projektov
- kreslenie dokumentácie DÚR, DSP, DRS
- architektonické štúdie
- komunikácia s klientmi a tímom subdodávateľov

Požiadavky na zamestnanca

- znalosti v programoch Autodesk Revit Architecture/ Autodesk AutoCAD/ Adobe Illustrator...
- znalosti procesov stavebných projektov
- AJ alebo NJ aspoň na úrovni B1
- komunikatívnosť a dôslednosť pri práci

Náš klient ponúka profesionálne služby komplexného servisu od návrhu až po fázu realizácie v oblasti architektúry viac ako 25 rokov.

- práca na veľkých projektoch v profesionálnom tíme
- flexibilný pracovný čas
- odmeny za výsledky
- sickdays aj platené voľno
- priateľský kolektív
- po uplynutí skúšobnej doby prehodnotenie platu
- stabilná práca s možnosťou kariérneho rastu