Administratívny pracovník/čka | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Administratívny pracovník/čka Bernolákovo 1200 € brutto TPP

Obsadzujeme pozíciu Administratívneho pracovníka pre spoločnosť s rodinnou atmosférou. Ak ťa baví práca v administratíve, vieš pracovať  s Excelom a rád sa učíš nové veci, potom táto príležitosť čaká práve na teba!

Náplň práce

- komunikácia so zákazníkmi
- spracovanie objednávok
- práca s faktúrami
- práca s počítačom
- 8 hodinová prácovná doba na 2 zmeny /od 10:00 a od 18:00/
- práca od nedele do štvrtka- piatok, sobota voľno

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a samostatnosť
- flexibilita
- aktívny prístup k práci
- zmysel pre detail

Spoločnosť sa zameriava na distribúciu čerstvej zeleniny a ovocia do gastronomických prevádzok.

- zaujímavé finančné ohodnotenie a ďalšie finančné odmeny
- stravné lístky
- príjemný kolektív
- čisté pracovné prostredie