Administratívna výpomoc na úseku výroby - brigáda pre študenta/študentku VŠ

Bratislava 5 € /hodina na dohodu /brigády/
TOP Top badge

Ak si externý študent vysokej školy ideálne /4. - 5. ročníka/ stavebnej alebo technickej, máš aktuálne viac voľného času ako inokedy :) a patríš k tým aktívnym študentom, ktorí okrem učebníc a teoretických poznatkov radi spoznávaju aj realitu v pracovnom nasadení máme pre TEBA vynikajúcu brigádu s možnosťou pracovnej príležitosti po štúdiu.

Na všetky špeciálne činnosti bude vybraný kandidát/kandidátka zaučený/zaučená.

Náplň práce

Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude:

* aktualizácia katalógu balenia výrobkov vo výrobných receptoch v programe Navision,
   príp. tvorba nového katalógu balenia výrobkov
* potvrdzovanie výrobných dát v programe BDE na dennej baze z výrobných
   technológií podľa denných hlásení od strojníkov a kontrola správnosti údajov
* kontrola nákladov pred uzatvorením výrobných zákaziek
* nahadzovanie údajov do systému

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

ideálne stavebníctvo, alebo iný technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Navision - základy

* technické vzdelanie je nevyhnutné - PODMIENKA
* pokročilá znalosť práce na PC
* znalosť práce s Navision - výhoda
* charakter práce a jej trvanie vyžaduje, aby bol/a uchádzač/ka študentom/kou
   vysokej školy

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

- na všetky špeciálne činnosti bude vybraný kandidát/ka zaučený/á
- teória versus prax
- finančné ohodnotenie
- nevyčísliteľná hodnota získaných praktických skúseností v stabilnej výrobnej
  spoločnosti /medzinárodný koncern/ pod vedením odborníkov
- možnosť prispôsobiť praovné dni, hodiny v týždni
- dlhodobá spolupráca