Najdite si prácu

Administratívna výpomoc na dohodu v Bytči

Bytča 6 dohoda

Ponúkame Vám dlhodobú brigádu u nášho klienta v Bytči na pozícii administratívneho pracovníka.

Náplň práce

  • administratívna výpomoc na oddelení obchodu a učtárne na 20 hod./ týždenne,

  • komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,

  • PODMIENKA je plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA (min. úroveň B2)!!!

  • 6€/hod.

  • miesto výkonu práce: Bytča

  • ponuka je vhodná pre študentov/študentky, mamičky na materskej, ktoré si chcú privyrobť.

Požiadavky na zamestnanca

  • znalosť anglického jazyka!!!

  • zodpovednosť a komunikatívnosť,

  • spoľahlivosť,

  • nástup ASAP.

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosť, autá, dokonca aj mobilné zariadenia.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové ​​plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

  • práca v medzinárodnej spoločnosti, kde môžete zdokonaliť svoju angličtinu,

  • možnosť dlhodobej spolupráce,

  • zaučenie pri skúsenom kolegovi.