Najdite si prácu

Administratívna podpora /oblasť pôsobenia stavebníctvo/

Žilina od 4 € /hod brigáda
TOP Top badge

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti stavebníctva hľadáme admin podporu, nehľadáme samozrejme robota ale študentku s aktívnou nemčinou, ktorá je vo svojej práci organizovaná, má vo veciach prehľad, vie sa orientovať na internete a rôznych portáloch, nevyhľadáva prácu v kolektíve, ale skôr o samote, nebojí sa komunikovať, vysvetliť, usmerniť a pomôcť.

Ponúkame: časovú flexibilitu, priestor na rozvoj, neskôr možnosť čiastočného prípadne trvalého úväzku.

Práca v kancelárii, žiadny terén.

Možnosť výberu dní strávených v práci, prípadne kombinácia home office a kancelária, cca 40 hodín mesačne Vám táto vzájomná spolupráca zaberie z Vášho času, čiže budete mať priestor aj na ine brigádky alebo prácu.

Náplň práce

Práca zahŕňa administratívnu podporu konateľovi spoločnosti, pomoc pri vybavovaní rôznych pracovných  povolení, online formou alebo fyzicky na úradoch, komunikácia so zamestnancami vyslanými za prácou do zahraničia, vybavovanie dennodennej agendy, telefonátov, zabezpečovanie ubytovania pre zamestnancov /predovšetkým Nemecko, Belgicko/.

Požiadavky na zamestnanca

  • samostatnosť

  • organizačné zručnosti

  • bezchybný telefonický prejav

  • príjemné vystupovanie

  • práca v mužskom kolektíve by nemala byť prekážkou

  • práca s internetom, práca s PC

  • aktívna nemčina

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu admin podpory obsadzujeme je čisto slovenská spoločnosť. Hlavnou činnosťou je montáž a servis rôznych typov kontajnerových zostáv a systémov podľa požiadaviek zákazníkov predovšetkým v Nemecku a Belgicku.

  • plat od 4€ /hod

  • flexibilný pracovný čas aj voľba samotných dní v kancelárii

  • možnosť home office

  • možnosť sebarealizácie a rozvoja

  • akčnosť