Najdite si prácu

Ponúkame pracovnú pozíciu feeder od 850 eur mesačne

Žilina, Horný Hričov, Žilinský kraj 850 € brutto + príspevok na cestovanie + dochádzkový bonus + výkonnostné prémie Trvalý pracovný pomer

Ide o 2-zmennú prevádzku, kde pracovná doba je od 6-14 a 14-22. Hlavná náplň práce je nakládka a vykládka materiálu a strojov. Po skúšobnej dobe je v spoločnosti možný nárast mzdy. Doprava je zabezpečená zo Žiliny do Bytče.

Náplň práce

- nákladka a výkladka materiálu a nástrojov
- príjem a výdaj materiálu, vstupná kontrola
- výdaj materiálu zo skladu do výroby a vedenie evidencie
- zásobovanie linky rôznymi druhmi materiálu zo skladu pomocou
- práca s vratnými obalmi
- práca so skenerom

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- tímovosť,
- ochota pracovať a vzdelávať sa

Ostatné znalosti
- Microsoft Word - Pokročilý
- Microsoft Excel - Pokročilý

Úspešná medzinárodná spoločnosť, ktorej zameraním je vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske nástroje, automobilový priemysel atď.

- stravné lístky v hodnote 5,12 Eur
- dochádzkový bonus 150 Eur
- dorpava zapezpečená zo Žiliny
- ročná odmena
- pracovná doba 6-14 a 14-22
- práca v stabilnej spoločnosti,
- výhodou je preukaz na Vysokozdvižný vozík
- možnosť seba rozvoju v podobe kurzov a školení
- stabilná práca v priateľskom prostredí