Carcoustics

Carcoustics

Carcoustics je inovatívna, stredne veľká firma s medzinárodným kurzom rastu so sídlom v Leverkusen. Zaoberá sa vývojom a výrobou akustických a termických súčiastok pre automobilový priemysel orientované na produktové riešenia. Okrem toho Carcoustics úspešne ponúka široké spektrum a know-how rôznych technológií a súvisiace produkty pre iné priemyselné odvetvia. Individuálne riešenia na mieru sú jadrom jej produktového portfólia.

Produkty sa okrem iného používajú v automobiloch a úžitkových vozidlách, v zariadeniach pre domácnosť, pri výrobe zariadení a v strojárstve, v poľnohospodárskych strojoch, vykurovacej a klimatizačnej technike a v koľajových vozidlách po celom svete. Ročný obrat v roku 2013 dosiahol cca. 250 mil. eur a má dynamický trend vývoja.

Certifikácia:

Najlepší zamestnávateľ v automobilovom priemysle v Nemecku a Rakúsku: Certifikácia za výborný personálny, riadiaci a komunikačný manažment. Certifikácia prebehla na základe nezávislého prieskumu inštitútu Top Employers Institutes.

Ekologický certifikát Ökoprofit: Vypracovanie vlastného ekologického programu Úspora: 57 875 eur v roku 2013

Systém manažmentu životného prostredia: ISO14001:2004

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci: Certifikát OHSAS 18001 (Occupational Health- and Safety Assessment Series)

QMS: Všetky naše závody sú certifikované podľa TS 16949:2009

So spoločnosťou Proplusco, spol. s.r.o. úspešne spolupracujeme od roku 2016. Služby využívame na
zabezpečenie potrebného množstva pracovných síl, na základe našich kritérii. Oceňujeme korektnú spoluprácu obchodného oddelenia a projektových manažérov ako i ich flexibilitu a ústretovosť pri zabezpečovaní našich požiadavok. Kladne hodnotíme aj ochotu manažérov pri riešení potrebných nevyhnutných zmien a nastavení.

Spoločnosť Proplusco spol. s.r.o. doporučujeme ako vhodného obchodného partnera aj pre iné spoločnosti.
partner