POTREBUJETE PRACOVNÍKOV?

alebo volajte 02 / 654 12 143

Dajte nám o sebe vedieť
a pošlite nám svoj životopis.

Chcete pracovať?

Mzdová kalkulačka

Viac informácií o voľných
pracovných ponukách
sa dozviete na:

Brigady.info
  1. Personálny lízing
  2. Recruitment
  3. Brigádnický servis
  4. Záruky

Zamestnávatelia

Naše služby sa dajú zhrnúť do troch kategórií:

Personálny leasing

Každým rokom sa odvody na jedného zamestnanca zvyšujú. Preto aj pri väčšom objeme prác firmy jednoducho nedokážu zaplatiť ľudí navyše. Ak potrebujete nové posily do vášho pracovného tímu, ale nemôžete si ich dovoliť zamestnať na TPP, riešením môže byť personálny leasing.

Pri tomto spôsobe je pracovník oficiálne zamestnancom pracovnej a personálnej agentúry PROPLUSO. Vám ho len dočasne pridelíme na dohodnuté obdobie. Týmto spôsobom jednoducho získate kvalifikovanú pracovnú silu na ľubovoľné obdobie alebo pozíciu.

Hlavnou prednosťou personálneho leasingu je časová flexibilita. V našej réžii je vyhľadávanie kandidátov, ich výber a rovnako aj osobné pohovory. Ušetriť môžete aj z rozpočtu. Vaše náklady sa znížia o vedenie mzdovej a personálnej agendy, registráciu a odhlásenie zamestnanca z poisťovní.

Viac informácií o personálnom leasingu.

Recruitment

Ak potrebujete nových zamestnancov, ale nechcete strácať čas s ich vyhľadávaním, vyskúšajte službu recruitment. Postaráme sa o hľadanie kvalitného zamestnanca namiesto vás.

Podľa zadaných požiadaviek, ako je kvalifikácia alebo prax, vyhľadáme vhodných potenciálnych uchádzačov a zorganizujeme výberové konanie. Uchádzači môžu okrem ústneho pohovoru absolvovať aj testy alebo praktické úlohy. Najzaujímavejších ľudí vám predstavíme a vy si z nich vyberiete svojich favoritov.

Čas sú peniaze, preto najväčšou výhodou je rýchlosť. Vašu požiadavku na výber zamestnanca začneme realizovať už od prvého týždňa po zadaní.

Viac informácií o recruitmente.

Brigádnický servis

Drobné sezónne, ale aj celoročné práce firmy zverujú do rúk brigádnikov. Radi im poskytnú pracovné skúsenosti, a pritom efektívne vyriešia nedostatok pracovných síl. Dokážeme zabezpečiť brigádnikov pri nárazových alebo sezónnych prácach, počas dovolenky a práceneschopnosti vašich zamestnancov alebo počas materských dovoleniek .

Celoročne poskytujeme brigádnikov pre rôzne pracovné oblasti od kancelárskych až po manipulačné práce. Poskytovanie brigádnických prác funguje na princípe zákazkového dodania služieb. Na začiatku si stanovíme okrajové podmienky, aby bola služba reálna nie iba deklarovaná.

Viac informácií o brigádnickom servise.

Hľadáte nových pracovníkov alebo brigádnikov? Vyplňte náš modrý kontaktný formulár (vľavo hore) a my sa vám ozveme.

PROPLUSCO celoročne zabezpečuje služby v týchto oblastiach

- Kancelárske práce - brigáda a pracovný pomer
- Manipulačné práce - brigáda a pracovný pomer
- Stavebné práce - brigáda
- Sťahovacie práce - brigáda
- Upratovacie práce - brigáda a pracovný pomer
- Práca na pokladni, Merchandising a mnohé ďalšie...

Záruky

Naša pracovná a personálna agentúra PROPLUSCO Vám poskytuje záruky za umiestnených kandidátov.

Ak v priebehu doby záruky zistíte, že Vám pracovník alebo brigádnik z istého dôvodu nevyhovuje, PROPLUSCO obsadí túto pozíciu novým pracovníkom bez nároku na honorár. Proces výberu sa v tomto prípade zopakuje bez akýchkoľvek nákladov z Vašej strany. Vo všeobecnosti sa doba záruky pohybuje od jedného do troch mesiacov v závislosti od typu pracovnej pozície a požiadaviek na konkrétne pracovné miesto.

Ďalšie záruky:

  • dodanie dočasných pracovníkov v dohodnutom čase
  • nahradenie chorých pracovníkov v dohodnutom čase
  • včasné vyplácanie miezd pracovníkom, daní a príprava platných pracovných zmlúv
  • správnosť mzdovej administratívy
  • udržiavanie databázy a pravidelná obnova informácii o pracovníkoch
kontakt

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava 841 04

Obchodné oddelenie
mobil: 0911 966 599
tel./fax.: 02/654 12 143
E-mail: info@proplusco.sk

Copyright©2012 for PROPLUSCO by visibility