Dajte nám o sebe vedieť
a pošlite nám svoj životopis.

Chcete pracovať?

Mzdová kalkulačka

Viac informácií o voľných
pracovných ponukách
sa dozviete na:

Brigady.info

Brigády

Ak máte záujem o dočasnú alebo príležitostnú prácu, ideálne sú pre vás brigády.

Viac o aktuálnych voľných brigádach sa dozviete na www.brigady.info. Na tejto stránke sa brigádnici vedia priamo prihlásiť na konkrétne voľné brigády v jednotlivých regiónoch, zaregistrovať sa do databázy uchádzačov, ale taktiež sa podeliť o svoje skúsenosti s prácou v našej pracovnej a personálnej agentúre s ostatnými.

ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA

Spôsoby odmeňovania

Naši zamestnanci môžu byť vyplácaní iba na účet a to v týždenných alebo mesačných intervaloch podľa zákazky, na ktorej pracujú.

Kvalifikovanosť

V prípade Vášho záujmu Vám naša pracovná a personálna agentúra vie zabezpečiť aj rekvalifikačný kurz alebo jazykový kurz v Jazykovej škole Plus Academia.

Najnovšie ponuky brigád

Neboli nájdené žiadne ponuky

Zaregistrujte sa u nás

V prípade Vášho záujmu o brigádu, alebo prácu sprostredkovanú našou pracovnou a personálnou agentúrou sa prosím bezplatne a nezáväzne zaregistrujte na brigady.info

Registrovať

V prípade ponuky voľnej brigády, alebo zamestnania, na ktoré budete spĺňať požiadavky, Vás bude kontaktovať náš pracovník.

Uspejte pri pohovore

Cieľom prijímacieho pohovoru je spojiť uchádzača o prácu a zamestnávateľa. Toto spojenie by malo priniesť benefity, spokojnosť a úspech obom stranám. Z tohto dôvodu kladú firmy na úvodnom pohovore veľký dôraz na získanie čo najväčšieho počtu informácií o uchádzačovi o zamestnanie. Konečný výsledok prvého stretnutia vo Vašej potenciálne novej práci závisí len od Vašej schopnosti presvedčiť osobu, ktorá pohovor vedie, že vy ste pre danú pracovnú pozíciu vhodný človek.

Nezabúdajte, že aj vy ste možno súčasťou firmy, o ktorú ste prejavili záujem. Nebojte sa preto klásť otázky aj vy – avšak krátke, presné a vhodné situácii.

Životopis je prvá vec, s ktorou váš potenciálny zamestnávateľ prichádza do styku. Práve preto musí byť napísaný bezchybne. V nasledujúcich riadkoch nájdete užitočné tipy na jeho správne vypracovanie.

Pýtať by ste sa mali:

  • na ponúkané pracovné miesto, alebo brigádu
  • o ďalších možnostiach vývoja,
  • o výchove a vzdelávaní perspektívnych pracovníkov,
  • o organizácií práce,
  • o zložení tímu.
  • k otázke platu pristupujte až na konci pohovoru.

Pracovnoprávne vzťahy sú často komplikované, no veľmi dôležité, nakoľko práca tvorí minimálne tretinu z nášho každodenného života.
O tom, čo má obsahovať napríklad pracovná zmluva sa dočítate na stránkach Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky.

Právne informácie

Evidencia prekladateľov a tlmočníkov

Register trestov

kontakt

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava 841 04

Obchodné oddelenie
mobil: 0911 966 599
tel./fax.: 02/654 12 143
E-mail: info@proplusco.sk

Copyright©2012 for PROPLUSCO by visibility